Euro-TrademexNasza firma

apartamenty Huculska 5Partner Strategiczny

SpółkaEuro-Trademex

Spółka Euro-Trademex powstała we wrześniu 2004r. Nasz cel to budownictwo, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz wynajem i zarządzanie nieruchomościami.

Z dotychczasowych inwestycji można by wymienić między innymi remont i adaptację na potrzeby restauracji oraz hotelu zabytkowej kamienicy w sercu warszawskiej starówki przy ul. Świętojańskiej 2.

Jesteśmy wielkimi miłośnikami polskich Tatr, a w szczególności Zakopanego i okolic, dlatego podjęliśmy kroki w celu pozyskania terenów inwestycyjnych w tamtym właśnie rejonie. Tak też powstała nowa inwestycja, prestiżowy budynek apartamentowy „Willa Radowit” w centrum Zakopanego przy ul. Sienkiewicza 3, w skład którego wchodzi 30 lokali mieszkalnych, basen, sauna, oraz 4 lokale użytkowe. Obecnie w jednym z nich uruchomiliśmy jedno z naszych biur sprzedaży.

Kolejną zrealizowaną przez nas inwestycją są Apartamenty „Polana Rysulówka” oraz "Polana Sywarne" - pięć willi, perełek architektonicznych, zarówno w sferze projektu, jak i wykończenia. Inwestycje obecnie w sprzedaży.